1. Nasze oferty
  2. Sprzedaj
  3. Skup nieruchomości
  4. Usługi
  5. Kontakt
  6. House Invest Profit

Specjalista ds. nieruchomości

House Invest jest firmą wyznaczającą nowe standardy w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem.

Nasza podstawowa działalność to:

Twoje zadania:

Nasze oczekiwania

Jeśli jesteś osobą ambitną, interesuje Cię rynek nieruchomości, to oferujemy Ci:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez House Invest Sp. Z o.o. z siedzibą w Legnicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Format: PDF
Maks. rozmiar: 2 MB

Dane kontaktowe

  1. Telefon
    510 630 900
  2. E-mail
    biuro@house-invest.pl

Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie:

  1. Legnica
    ul. Chojnowska 54

Szybki kontakt

Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!