1. Nasze oferty
 2. Sprzedaj
 3. Skup nieruchomości
 4. Usługi
 5. Kontakt
 6. House Invest Profit
Dlaczego warto
współpracować z House Invest?

Sprzedaż nieruchomości to zadanie wymagające niewątpliwe dużo wiedzy, czasu i wytrwałości, dlatego warto zaufać w tej kwestii ekspertom. Dla nas sprzedaż to codzienność więc możesz mieć pewność, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości rynku oraz dysponowaniu niezbędnymi narzędziami skutecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży, począwszy od przygotowania oferty nieruchomości wraz z profesjonalną sesją zdjeciową, przez promocje i prezentacje, po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowemu Właścicielowi.

Korzyści ze współpracy z House Invest

Szybkość transakcji

Szybkość transakcji

Najkorzystniejsza cena

Najkorzystniejsza cena

Sprawdzony nabywca

Sprawdzony nabywca

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Wygoda

Wygoda

Skuteczność

Skuteczność

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Poznaj wysoki standard obsługi House Invest

Powierzając nam swoją nieruchomość zyskujesz wsparcie profesjonalistów. Sprawdź jak szybko i bezpiecznie przeprowadzimy Cie przez cały proces sprzedaży.

Spotkanie z doradcą

Spotkanie z doradcą

Dzięki spotkaniu z naszym doradcą poznasz w szczegółach wachlarz naszych usług oraz sposób promocji twojej oferty, abyś mógł zrealizować transakcję w jak najkrótszym czasie.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa

Nasz doradca doradzi w jaki sposób przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej i wykona profesjonalne zdjęcia pozwalające na odpowiednią prezentację nieruchomości.

Analiza oferty

Analiza oferty

Nasz Doradca przeanalizuje ofertę z całym zespołem House Invest z działu marketingu, działu wycen oraz działu weryfikacji prawnej. Po analizie wybierzemy najlepszy sposób dotarcia do docelowej grupy klientów.

Proces sprzedaży

Proces sprzedaży

Podczas tego etapu odbędziemy prezentacje twojej nieruchomości z potencjalnym klientem, przeprowadzimy negocjacje cenowe, przeanalizujemy zdolność finansową kupującego oraz wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Przygotowanie umowy

Przygotowanie umowy

Doradca wraz z zespołem z działu prawnego przygotuje niezbędną dokumentację oraz umowy pozwalające na bezpieczne przeprowadzenie transakcji.

Sprzedaż i wydanie

Sprzedaż i wydanie

Ostatnim etapem naszej pracy jest proces podpisania umowy oraz przekazanie nieruchomości. To najprzyjemniejszy moment dla każdej ze stron dzięki osiągniętemu sukcesowi transakcji.

Nasi partnerzy

Zgłoś swoją nieruchomość,
a my pomożemy Ci zrealizować najkorzystniejszą transakcję

Dane kontaktowe

 1. Telefon
  510 630 900
 2. E-mail
  biuro@house-invest.pl

Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie:

 1. Legnica
  ul. Chojnowska 54

Szybki kontakt

Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!