1. Nasze oferty
 2. Sprzedaj
 3. Skup nieruchomości
 4. Usługi
 5. Kontakt
 6. House Invest Profit
Nasze usługi

Biuro nieruchomości House Invest to gwarancja szybkiej, bezpiecznej i korzystnej transakcji

Rozumiejąc jak różne potrzeby mają nasi Klienci do każdego z nich staramy się podchodzić indywidualnie. To co jednak łączy wszystkie działania to niewątpliwie wysoka skuteczność i bezpieczeństwo transakcji. Na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie oraz służymy wiedzą i doświadczeniem. Nieustannie dążymy też do poszerzania naszych kwalifikacji poprzez cykliczne kursy i szkolenia, aby na bieżąco być z nowościami na rynku nieruchomości.

Co więcej, w celu zapewnienia naszym Klientom jak największego komfortu House Invest to już nie tylko usługi pośrednictwa w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości ale również stała współpraca z architektami, radcami prawnymi, notariuszami doradcami finansowymi i ubezpieczeniowymi. To dla naszych Klientów stworzyliśmy marki House Bud (usługi budowlane), House Clean (usługi sprzątające) oraz Program Partnerki House Invest Profit. Wszystko po to aby nasi Klienci znaleźli pełen pakiet usług w jednym sprawdzonym miejscu.

Potwierdzeniem naszych właściwych wyborów i motywacją do dalszej pracy jest niewątpliwie grono zadowolonych Klientów, pozostających z nami w trwałych relacjach, rekomendujących nas swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym.

Nasze usługi

Pośrednictwo w sprzedaży

Pośrednictwo w sprzedaży

Sprzedaż nieruchomości to wielopłaszczyznowy proces, jednak dla nas jest on codziennością.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w House Invest szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży nieruchomości a Ty będziesz mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest we właściwych rękach.

House Bud - usługi budowlane

House Bud - usługi budowlane

Zdajemy sobie sprawe, iż w obecnych czasach znalezienie odpowiednego fachowca nie jest prostą sprawą. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy HOUSE BUD - firmę specjalizaujacą się w  szeroko pojętym zakresie usług budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Podejmujemy zlecenia zarówno kompleksowych jak i drobnych remontów. Gwarantujemy najwyższą jakość wykończenia. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Powierz fachowcom House Bud remont swojej nieruchomości!

House Clean - usługi sprzątające

House Clean - usługi sprzątające

House Clean to uzupełnieniem kompleksowych usług naszej firmy. Oferta kierowana jest zarówno dla podmiotów biznesowych jak i osób prywatnych. Realizujemy pełen pakiet usług porządkowych lub pojedyncze zlecenia. Posiadamy duze doświadczenie oraz bogate zaplecze techniczne. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Profesjonalna ekipa House Clean posprząta i przygotuje Twoją Nieruchomość !

Finansowanie nieruchomości

Finansowanie nieruchomości

Interesuje Cię kredyt na zakup wybranej przez Ciebie nieruchomosci? Nasi eksperci bezpłatnie porównają dla Ciebie oferty wszystkich placówek bankowych i pomogą wybrać tę najkorzystniejszą. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie, począwszy od skompletowania niezbędnych dokumentów, poprzez pomoc w wypełnieniu wniosku kredytowego i złożenie go w wybranej przez Ciebie placówce, kończąc na finalizacji umowy kredytowej z bankiem. Cały proces kredytowy przeprowadzamy szybko i sprawnie.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości

Chcesz ubezpieczyć swoją nieruchomość? Nie musisz odwiedzać każdego ubezpieczyciela - u nas znajdziesz ofertę 30 placówek a polisa zostanie dopasowana do Twoich potrzeb. Nie czekaj zatroszcz się o swoją nieruchomość już dziś.

Skup nieruchomości

Skup nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? Martwią Cię skomplikowane procedury i formalności? Zapomnij o miesiącach oczekiwania na potencjalnego kupca! House Invest kupi Twoją nieruchomość za gotówkę! Skupujemy mieszkania, lokale użytkowe, działki budowlane i inwestycyjne. Gwarantujemy sprawną i bezpieczną transakcję z natychmiastową zapłatą.

Kompleksowe zarządzanie najmem nieruchomości

Kompleksowe zarządzanie najmem nieruchomości

Przejmujemy Twoje obowiązki związane z wynajmem nieruchomości, począwszy od przygotowania nieruchomości, przez znalezienie rzetelnego najemcy, zamknięcie formalności, po monitorowanie przebiegu wynajmu. Obsługujemy Legnicę, Wrocław i Lubin.

Dane kontaktowe

 1. Telefon
  510 630 900
 2. E-mail
  biuro@house-invest.pl

Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie:

 1. Legnica
  ul. Chojnowska 54

Szybki kontakt

Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!